Angajam colaboratori full sau part time E-mail

Fie ca te intereseaza un venit extra sau vrei sa te ocupi exclusiv de afilierea cu noi - avem un job pentru tine!

www.BestRomanians.com, o divizie a RoCa Media, Toronto, Canada, ofera pozitii full si part time ca Regional Accounts Managers in zone din cele 3 tari pentru care oferim Servicii de Marketing: Canada, SUA si Romania.

Rugam pe cei interesati sa ne contacteze AICI cu detalii despre experienta si regiunea in care doreste sa opereze.

Responsabilitati

- Managementul, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
- Achizitionarea de noi conturi;
- Crearea, dezvoltarea si managementul propriei Echipe de vanzari;
- Capacitatea de a creste volumul de clienti prin aplicarea unor strategii efective de vanzari si publicitate si prin demostrarea unui management efectiv al bugetului;
- Dezvoltarea de planuri de vanzari care sa aduca valoare si sa creasca profitabilitatea companiei;
- Negociere de promotii;
- Suport pentru clienti.

Compensatie

Afilierea cu www.BestRomanians.com este compensata cu un comision care va fi stabilit in functie de experienta si performanta. Detaliile vor fi comunicate direct dupa primul contact cu noi.

Experienta

- Absolvire Liceu sau echivalent;
- Experienta in Vanzari / Account Management;
- Putere analitica, de negociere si prezentare;
- Pasiune in dezvoltarea unei afaceri de succes;
- Calitati interpersonale;
- Experienta calculator si internet;
- Cunoasterea limbii Romane e obligatorie;
- Capacitatea de a lua decizii, a asculta, intelege si comunica cu potentiali clienti.

Despre Companie

www.BestRomanians.com este un Director de Afaceri Romanesti din Canada, Statele Unite si Romania. Scopul nostru e sa ajutam afacerile Romanesti sa-si mareasca expunerea si succesul prin cele mai avansate tehnici de marketing, SEO, rezultate organice pe site-urile de cautare si promovare pe retelele de Social Media.